FancyFon na konferencji INNO3city
2009-12-17
Celem INNO3city jest zainspirowanie i zachęcenie przedsiębiorców, naukowców i instytucji otoczenia biznesu do kreatywnego i innowacyjnego podejścia biznesowego.

 „Międzynarodowa konferencja dotycząca innowacyjności to doskonała okazja, aby zaprezentować unikalne i innowacyjne rozwiązania z zakresu komunikacji bezprzewodowej firmy FancyFon. W internet mobilny zaczęliśmy inwestować cztery lata temu przewidując wzrost ruchu w Internecie – w ciągu ostatnich trzech lat był on aż 50-krotny! Tak błyskawiczne tempo wzrostu internetu mobilnego stawia przed firmami pytanie: kiedy, jak bezpiecznie i najefektywniej wprowadzić mobilny internet w sferę działań firmy” – powiedział Marek Jędrzejczyk, prezes FancyFon. „FAMOC, który pokażemy to rewolucyjne rozwiązanie zapewniające kompleksowe zarządzanie środowiskiem mobilnym i optymalizację zasobów mobilnych w firmie. Jestem przekonany, że nasz produkt, nagradzany i doceniony zarówno w Polsce jak i za granicą, wzbudzi olbrzymie zainteresowanie podczas konferencji”, – dodaje Marek Jędrzejczyk.

FAMOC (centralna platforma do zarządzania cyklem życia urządzeń mobilnych - począwszy od  prekonfiguracji, poprzez zdalną instalację i aktualizację aplikacji, cykliczny backup danych, monitorowanie bezpieczeństwa, aż po przejęcie zdalnej kontroli nad urządzeniem w celu usunięcia zaistniałych problemów) to elastyczne i kompleksowe rozwiązanie usprawniające administrowanie środowiskiem mobilnym przedsiębiorstwa.  Zapewnia ono stały dostęp do wspólnych zasobów, informacji oraz przyspieszające tempo prowadzenia biznesu. Podstawowe zalety systemu to: redukcja kosztów (uproszczenie procedur administracyjnych i wsparcia technicznego), zwiększenie produktywności (wzrost efektywności pracowników poprawiający wydajność firmy), ciągła aktualizacja (rozbudowa rozwiązania o nowe urządzenia i usługi wraz z rozwojem organizacji) oraz zgodność z polityką organizacji (dostosowanie do standardów i polityki bezpieczeństwa).

Konferencja INNO3city, która kładzie nacisk na kwestie innowacji (wizję, strategię, kreatywność oraz promocję),  jest skierowana głównie do przedsiębiorców otwartych na nowe, innowacyjne możliwości wykraczające często poza standardy biznesowe. Odbiorcami konferencji są również przedstawiciele świata nauki oraz wszyscy widzący w kreatywności, innowacjach i nowatorskim postrzeganiu świata swoją szansę na rozwój i przyszłość. Więcej informacji o konferencji: http://www.innopomorze.pl/konferencja-inno3city.html

FancyFon
Firma FancyFon dostarcza innowacyjne rozwiązania na rynek telekomunikacji mobilnej umożliwiając zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i sieciowymi. Kluczowy produkt firmy to FancyFon Mobility Center (FAMOC™) - zaawansowane oprogramowanie mobilne, które współpracując z serwerami i bazami danych, tworzy potężne narzędzie do zdalnej konfiguracji floty telefonów komórkowych oraz wsparcia klientów i pracowników. FancyFon kieruje swoją niepowtarzalną ofertę do operatorów sieci komórkowych, agencji rządowych oraz przedsiębiorstw. Do grona partnerów FancyFon należą: Android, Apple, Microsoft, Motorola, Nokia, OMA, Research in Motion (BlackBerry), Samsung oraz Symbian. Firma FancyFon jest członkiem Pomorskiego Klastra ICT/ETI mającego status Klastra Kluczowego. Więcej informacji o Firmie znajdą Państwo na stronie www.fancyfon.pl.

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.