Niech żyje podróż! Vivaz Adventure!
2010-05-25
W tej pełnej adrenaliny wędrówce towarzyszy im Sony Ericsson Vivaz™. Dzięki jego możliwościom - wysokiej jakości wideo HD (high definition) - podróżnicy nagrywają unikalne filmy w najodleglejszych zakątkach świata i prezentują je w swoim Pamiętniku Vivaz na stronie dedykowanej tej właśnie podróży: Vertical Vision :: Vivaz Adventure na Facebook’u :
http://www.facebook.com/SonyEricssonPoland?ref=ts#!/pages/Vertical-Vision-Vivaz-Adventure/394994399467

oraz na stronie wyprawy www.VerticalVision.pl
 
Powstająca seria reportaży, fotocastów i żartów filmowych jest jednocześnie pierwszą w Polsce serią multimedialną tego typu. Wszystkie odcinki montowane są „on location“ i publikowane na bieżąco.

„To cudowne móc podróżować i jednocześnie realizować swoje pasje. Każda ciekawa sytuacja czy miejsce podsuwają mi nowe pomysły na kolejne filmy. Dzięki Sony Ericsson Vivaz™ mogę natychmiast filmować kamerą wideo HD lub realizować dokumentacje do większego filmu. Co więcej mogę w prosty sposób dzielić się moimi filmami w internecie (YouTube, Facebook czy Twitter) z moimi przyjaciółmi na całym świecie ” – mówi Eliza Kubarska.

Sony Ericsson Vivaz™ to idealny telefon do filmowania w wysokiej rozdzielczości wideo, łatwego przenoszenia osobistej twórczości do sieci i pokazywania jej światu. Jest on wyposażony w kamerę video HD, dzięki której można tworzyć i publikować swoje najlepsze filmy przy zastosowaniu najnowszych funkcji rejestrowania i udostępniania materiału wideo.

Telefon Vivaz ™ pozwala użytkownikom nie tylko na utrwalanie i dzielenie się niezapomnianymi chwilami w jakości HD ale też na korzystanie z unikalnych funkcji ułatwiających filmowanie:

 funkcja Capture – nagrywanie filmów w jakości HD. Niezwykła wyrazistość, jaką zapewnia wysoka rozdzielczość, pozwoli uzyskać efekt „real-life”. Dedykowany przycisk wideo pozwala nagrać doskonały film za każdym razem w dowolnej chwili, gdyż funkcja auto focus jest przez cały czas aktywna.

funkcja View – umożliwia oglądanie materiałów wideo na panelu „stand-by” na wyświetlaczu o przekątnej 3.2 cala lub w Internecie poprzez Wi-Fi

funkcja Share – możliwość przesyłania nagrania poprzez Wi-Fi do portalu YouTube™ oraz Picasa w wysokiej rozdzielczości, jednocześnie korzystając z innych funkcji telefonu

 

* Eliza Kubarska i David Kaszlikowski – jedni z najlepszych polskich alpinistów, znani eksplorerzy wielokrotnie nagradzani za swoje ekspedycje (Kolos, Jedynka – najważniejsza nagroda środowisk górskich, nominacje do nagród National Geographic Traveler i światowego Oskara alpinistów – Złotego Czekana)

Eliza i David są jednocześnie profesjonalnymi fotografami publikowanymi na całym świecie.

David Kaszlikowski jest pionierem profesjonalnej fotografii górskiej w Polsce. Jego zdjęcia były publikowane na okładkach najważniejszych górskich magazynów świata. W Polsce współpracuje m.in. z National Geographic. Operator kamery i prezenter.

Eliza Kubarska – reżyserka, absolwentka ASP i Mistrzowskiej szkoły Reżyserii im Andrzeja Wajdy, jest twórca nagradzanych małych form filmowych o szerokim spektrum zainteresowań od video-artu (wystawy m.in. w Zachęcie) po filmy i impresje ekspedycyjne. Wkrótce premiera jej filmu dokumentalnego „Co się wydarzyło na wyspie Pam’. Eliza jest operatorem kamery, ale także jedną z najlepszych polskich alpinistek.

 

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.