Sony Ericsson dostarcza najbardziej rozrywkowe smartphony
2010-06-16
Xperia™ oferuje swoim użytkownikom najlepsze doświadczenia komunikacji i rozrywki oferując kolekcję smartphonów o bogatym wyborze kształtów i stylów.

Smartphony: Xperia™ X10, X10 mini oraz X10 mini pro otrzymają aktualizacje oprogramowania do najnowszych wersji, aby zwiększyć efektywność ich działania i dostarczyć odbiorcy nowe doświadczenia w komunikacji i rozrywce.
W trzecim kwartale 2010 na wybranych rynkach smartphony Xperia™ X10, X10 mini oraz X10 mini pro otrzymają aktualizację oprogramowania, tak aby mogły działać w systemie operacyjnym Android 2.1. Pozycja telefonu Xperia™ X10 jako najlepszego smartphonu multimedialnego, działającego w systemie operacyjnym Android, zostanie umocniona poprzez dodanie możliwości nagrywania materiałów video w technologii HD, w ramach tej samej aktualizacji przeprowadzonej w trzecim kwartale. Dalsza aktualizacja oprogramowania modelu Xperia™ X10 w czwartym kwartale sprawi, że będzie możliwe bezprzewodowe łączenie się telefonu z telewizorem i wyświetlanie na nim własnych treści. Zostaną także dodane usprawnienia do aplikacji Timescape™ oraz Mediascape.

Modele Xperia™ oferują najlepsze w tej klasie rozwiązania w dziedzinie rozrywki, takie jak aplikacje, mapy, funkcje poczty elektronicznej oraz szybkiego Internetu, tworzą tym samym najbardziej rozrywkowe telefony typu smartphone. Model Xperia™ X10 to najbardziej reprezentacyjny telefon z kolekcji Xperia™. Posiada on aparat fotograficzny o rozdzielczości 8.1 Mpix oraz wyświetlacz o przekątnej 4,0 cala – pozwala to kreatywnie używać multimedia i komfortowo przeglądać zawartość. Dzięki autorskim aplikacjom takim jak Mediascape i Timescape™ bez problemu można zorganizować i ożywić zasoby multimedialne i komunikacyjne w telefonie.
 
Oprócz funkcji i aplikacji, niezbędnym elementem doświadczenia użytkownika w dziedzinie rozrywki jest także design. W całym portfelu produktowym Sony Ericsson zastosowana jest filozofia ergonomicznego wzornictwa, nawiązująca do linii ludzkiego ciała. Sprawia ona, że wszelkie rozwiązania technologiczne mieszczą się w produktach, które wyglądają świetnie i komfortowo leżą w dłoni. Innowacyjność Sony Ericsson we wzornictwie sprawia, że smartphony z rodziny Xperia™ są oferowane w szerokim wyborze rozmiarów i stylów.

Steve Walker, Head of Product Marketing w Sony Ericsson powiedział: “Sony Ericsson, zgodnie ze swoją wizją, jest marką ucieleśniającą ideę Communication Entertainment, czyli: komunikacja i rozrywka. Skupiamy się silnie na rynku smartphonów, a w szczególności na tworzeniu najbardziej rozrywkowych smartphonów. Sony Ericsson jako firma posiada unikalne atuty do osiągania tego celu, którymi są jej doświadczenie w opracowaniu telefonów z serii Walkman™ i Cybershot™ oraz współpraca z macierzystą firmą Sony”.

Sony Ericsson przedstawia dziś telefon Sony Ericsson Xperia™ X8, który czerpie z sukcesu telefonu Sony Ericsson Xperia™ X10 oraz produktów mini, a który równocześnie rozszerza o nowy model najbardziej rozrywkową kolekcję smartphonów, przybliżając ją jeszcze szerszemu gronu odbiorców.

Sony Ericsson Xperia™ X8
Model Sony Ericsson Xperia™ X8 to wspaniały rozrywkowy smartphone, który roztacza urok kolekcji Xperia™ na nowych segmentach rynku. Interfejs użytkownika jest w nim podobny do tego, jaki posiada telefon Xperia™ X10 mini. Oparty jest on na czterech ikonach umieszczonych w rogach ekranu. Zapewniają one prostą obsługę telefonu, nawet przy posługiwaniu się jedną ręką, i mogą być dostosowywane do potrzeb użytkownika, pozwalając mu za jednym dotknięciem uruchamiać ulubione aplikacje. Model Sony Ericsson Xperia™ X8 posiada także aplikację Timescape™ umożliwiającą łatwy dostęp do wszystkich powiadomień użytkownika z jego sieci kontaktów, jak również przycisk "nieskończoność", który za jednym klinknięciem umożliwi dostęp do „całego świata” przeróżnych treści. Otwarty system operacyjny Android dostarcza wspaniałych funkcjonalności dla smartphona i zapewnia dostęp do tysięcy aplikacji z serwisu Android Market™. Timo Maassmann, Global Marketing Manager w Sony Ericsson, powiedział: “Jest nam niezwykle miło, że możemy dostarczyć pełnię doświadczenia użytownika smartphone Xperia™ nowym odbiorcom. Przekazujemy im urządzenie w pełni wyposażone w najnowsze funkcje, w bardzo atrakcyjnej cenie."

Sony Ericsson Xperia™ X8 jest wprost stworzony do tego, aby cieszyć się multimediami. Trzycalowy wyświetlacz sprawi, że patrząc na niego dostrzeżesz wszystkie szczegóły, niezależnie od tego co będziesz na nim oglądać: grę z serwisu Android Market™, materiały wyszukiwane w sieci czy może najnowszy filmik z portalu YouTube™. Będziesz mógł odkrywać i pobierać piosenki z serwisu PlayNow™, a następnie słuchać całych swoich zasobów muzycznych przez słuchawki, które mają wejście typu jack 3,5 mm. W przypływie większej kreatywności będziesz mógł posłużyć się aparatem fotograficznym o rozdzielczości 3.2 MPix i funkcją nagrywania filmów video.

Sony Ericsson Xperia™ X8 - kluczowe funkcje
•    Interfejs oparty na ikonach w czterech rogach ekranu, ułatwiający obsługę telefonu jedną ręką oraz dostęp do aplikacji za jednym dotknięciem
•    Będziesz mógł dostosować cztery rogi ekranu do swoich ulubionych aplikacji i dodawać widżety do ekranów głównych
•    Będziesz mógł cieszyć się grami, materiałami video, Internetem i wieloma innymi funkcjami na ekranie o przekątnej 3 cali
•    Funkcja Timescape™ gromadzi wszystkie Twoje powiadomienia w jednym miejscu
•    Android Market™ – tysiące aplikacji, abyś nigdy się nie nudził
•    Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3.2 MPix – będziesz mógł robić zdjęcia i od razu zamieszczać je na portalu Facebook™

Sony Ericsson Xperia™ X8 dostępny będzie na wybranych rynkach od trzeciego kwartału w kolorach: biały, ciemnoniebieski/ biały, Aqua Blue/ biały, różowy/ biały, srebrny/ biały.
Aby uzyskać więcej informacji zaloguj się na blogu produktowym Sony Ericsson pod adresem: http://blogs.sonyericsson.com/products
 

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.