FancyFon rozszerza system FAMOC o wsparcie dla Microsoft Windows Phone 7
2010-11-17
Windows Phone 7 (WP7) to najnowsza propozycja mobilnego systemu operacyjnego opracowana przez Microsoft. W Europie i Azji, następca Windows Mobile miał swoją premierę 21 października 2010. W Stanach Zjednoczonych zostanie zaprezentowany 8 listopada 2010. Jak dotąd, system zbiera bardzo pozytywne recenzje, głównie za ciekawie rozwiązany i intuicyjny interfejs użytkownika, który znacząco różni się od oferty Apple i Google. Microsoft postanowił na nowo zdefiniować funkcjonalność telefonu komórkowego, podkreślając wagę różnych form komunikacji, dlatego główny panel sterowania daje przede wszystkim szybki dostęp do informacji o połączeniach, wiadomościach, mailach ale także o aktywności znajomych na serwisach społecznościowych.

„Kluczowym atutem oferowanej przez FancyFon platformy do zdalnego zarządzania środowiskiem mobilnym, jest szerokie wsparcie mobilnych systemów operacyjnych. System FAMOC konsoliduje wszelkie procesy związane z zarządzaniem zróżnicowaną flotą smartphonów, dlatego tak ważna jest dla nas integracja z pojawiającymi się na rynku nowymi technologiami mobilnymi. Dzięki włączeniu WP7 do oferty FancyFon, jesteśmy w stanie zapewnić pełne wsparcie naszym międzynarodowych klientom.” -  powiedział Marek Jędrzejczyk, Prezes FancyFon.

FAMOC to najbardziej kompleksowa i elastyczna platforma pozwalająca sprawnie zarządzać zróżnicowaną flotą urządzeń mobilnych od chwili aktywacji usług mobilnych, poprzez cały cykl życia urządzenia. System integruje zarządzanie dostępnymi na rynku platformami mobilnymi:  Symbian, Apple (iOS, iOS 4), BlackBerry, Android, Windows Mobile oraz Java, a teraz także Windows Phone 7, którego pełne wsparcie dostępne będzie już w Q1/2011. Zdalny dostęp do urządzeń w czasie rzeczywistym oraz centralizacja kontroli nad urządzeniami zapewnia następujące korzyści:
•    Poprawę wydajności firmy i wzrost efektywności pracowników
•    Uproszczenie procesu wdrażania nowych rozwiązań mobilnych
•    Usprawnienie procesów administracyjnych i serwisowych oraz centralizacja zarządzania
•    Redukcję kosztów związanych z obsługą środowiska mobilnego i  wsparciem technicznym
•    Gwarancję bezpieczeństwa danych spełniająca standardy wewnętrznej polityki firmy  
FAMOC wspiera infrastrukturę m.in. takich firm jak Vodafone Hungary, BRE Bank, Inteligo Financial Services, K2 Internet, PGE EO,  VIPnet czy Media Regionalne.


###

FancyFon
Firma FancyFon dostarcza innowacyjne rozwiązania na rynek telekomunikacji mobilnej umożliwiając zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i sieciowymi. Kluczowy produkt firmy to FancyFon Mobility Center (FAMOC™) - zaawansowane oprogramowanie mobilne, które współpracując z serwerami i bazami danych, tworzy potężne narzędzie do zdalnej konfiguracji floty telefonów komórkowych oraz wsparcia klientów i pracowników. FancyFon kieruje swoją niepowtarzalną ofertę do operatorów sieci komórkowych, agencji rządowych oraz przedsiębiorstw. Do grona partnerów technologicznych FancyFon należą: Apple, Forum  Nokia, Microsoft, Motorola, NFC Forum, OMA, Open Handset Alliance, Research in Motion (BlackBerry), Samsung, Symbian. Firma FancyFon jest członkiem Pomorskiego Klastra ICT/ETI mającego status Klastra Kluczowego. Więcej informacji o Firmie znajdą Państwo na stronie www.fancyfon.pl

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.