Sony Ericsson prezentuje Xperia™ arc – ultracienki smartfon o doskonałym kształcie z najnowocześniejszą technologią Sony
2011-01-06
Sony Ericsson przedstawia nowy smartfon Xperia™ arc z najbardziej zaawansowaną technologią Sony i wyjątkowymi możliwościami multimedialnymi, oparty na najnowszej wersji platformy Android 2.3.  Xperia™ arc jest pierwszym smartfonem z nowej generacji, które zostaną zaprezentowane w 2011 roku.

Bert Nordberg, prezes Sony Ericsson, powiedział: “Rozpoczynamy nowy rok od mocnego uderzenia, prezentując nasz najnowszy produkt z rodziny XPERIA. Xperia™  arc łączy w sobie najnowszą dostępną technologię Sony z wyjątkowym wzornictwem. a wszystko po to, by przekazać naszym użytkownikom telefon, który będzie zachwycał i zapewniał doskonałą rozrywkę”.
 
Xperia™ arc to nowy wymiar designu, będącego  wyróżnikiem tej rodziny telefonów. To supercienki i lekki smartfon, mający tylko 8,7 mm w najcieńszym miejscu, a jednocześnie posiadający imponująco szeroki ekran – 4,2 cala z funkcją multi-touch. Przy projektowaniu smartfonu Xperia™ arc  zadbano, aby jego wyjątkowy kształt łuku podkreślał smukłą linię, a użyte najlepszej jakości materiały świadczyły o klasie i solidności telefonu , który doskonale przy tym mieści się w dłoni. Wewnątrz smartfonu Xperia™ arc  znajduje się to, co najlepsze z technologii Sony.

Reality Display w mobilnej wersji silnika BRAVIA® zapewnia wyjątkową jasność i krystaliczną czystość obrazu, co sprawia, że ekran telefonu dostarcza jeszcze więcej pozytywnych doznań w trakcie używania. Ponadto wielokrotnie nagradzany sensor Sony Exmor R  z obiektywem o jasności f/2.4 pozwala na robienie przejrzystych zdjęć wysokiej jakości oraz na nagrywanie wideo w HD nawet przy umiarkowanym świetle. Wszystkie zdjęcia i wideo można oglądać również w domowym salonie w jakości HD, dzięki wbudowanemu złączu HDMI.

Xperia™ arc zbudowana jest na najnowszej wersji platformy Android. Umożliwia korzystanie z  usług Google Mobile i dostęp do niezliczonej ilości aplikacji w Android Market. Smartfon Xperia™ arc to połączenie najlepszych w swojej klasie  możliwości mobilnej rozrywki z obowiązkowymi obecnie funkcjami dla smartfonów, takimi jak -  aplikacje, mapy, e-mail i szybkie połączenie internetowe. Wszystko to razem w jednym smartfonie zapewnia użytkownikowi unikalne doświadczenie rozrywki.

Sony Ericsson Xperia™ arc – charkterystyka:
•    Ultracienki, lekki i solidny,  z doskonałą ergonomią
•    Wyjątkowo szeroki ekran, 4.2 cala, Reality Display z silnikiem mobilnym BRAVIA® obsługuje multi-touch i zapewnia najlepszy obraz
•    Sony Exmor R™ w wersji mobilnej: najlepsze w swojej klasie zdjęcia i video przy słabym oświetleniu
•    Aparat 8,1 megapikseli i możliwość nagrywania w HD
•    Android Market™ - tysiące aplikacji, aby nigdy się nie nudzićSony Ericsson Xperia™ arc będzie dostępny na wybranych rynkach, w tym w Japonii , od  I kwartału 2011 roku w kolorach Midnight Blue i Misty Silver.

Więcej informacji znajduje się na blogu produktowym Sony Ericsson: http://blogs.sonyericsson.com/products
 

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.