Sony Ericsson P1 zdobył „Złotą Antenę”
2008-04-08

W najnowszej 10-tej  juz edycji konkursu „Złote Anteny” Sony Ericsson P1, głosami jury złożonego z dziennikarzy i ekspertów z branży telekomunikacyjnej, został uznany za najlepsze rozwiązanie biznesowe i multimedialne.
Telefon Sony Ericsson P1 to wyjątkowy smartfon, który w zupełności może pełnić rolę mobilnego biura – obsługuje firmową i prywatną pocztę typu Push oraz Wlan i VolP. Wyposażony jest w bogate rozwiązania multimedialne, jak  aparat 3,2 MPix wraz ze skanerem wizytówek, odtwarzacz mediów i kartę pamięci Memory Stick Micro™512 MB.  Sony Ericsson P1 umożliwia edycję dokumentów Microsoft Office w dowolnym miejscu poza biurem, a także w miarę potrzeby rozmowy wideo. Szybką łączność z Internetem zapewnia UMTS oraz Wireless LAN (WiFi™).
„Cieszymy się z sukcesu P1 Sony Ericsson – powiedział Marcin Mikucki, Marketing Manager, Sony Ericsson Polska -  nagrodzenie go Złotą Anteną w kategorii Telefon Roku – Mobilne rozwiązania dla biznesu jest potwierdzeniem dla nas uznania ze strony ekspertów, jakim cieszy się ten telefon wśród użytkowników. Docenione zostały jego zaawansowane funkcje, które umożliwiają mobilną pracę z dala od biura”.
„Złote Anteny” magazynu „Świat Telekomunikacji” wydawanego przez Migut Media przyznawane są za najlepsze osiągnięcia telekomunikacyjne. Konkurs ma na celu popularyzację najciekawszych produktów i rozwiązań w branży telekomunikacyjnej. Nagroda przyznawana jest w 12 kategoriach. Kapitułę konkursu tworzą niezależni eksperci, dziennikarze i wydawcy.

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.