European Financial Group wchodzi na polski rynek produktów finansowych
2011-07-02
Jako pierwsza w Polsce Grupa EFG rusza z pełnym Finansowym Programem Edukacyjnym, dzięki któremu współpracownicy zapoznają się z nowoczesnymi modelami biznesowymi, przejdą edukację finansową, szkolenia związane z produktami oszczędnościowo – inwestycyjnymi i regułami pracy na zasadzie marketingu sieciowego.

Know-how, dostęp do wiedzy i materiałów a także model biznesowy udostępni Grupie EFG partner projektu – międzynarodowa korporacja AEGON oraz firma K2 Doradcy Finansowi – obecna na polskim rynku od dwóch lat.
 
„Jestem przekonany, że dzięki wsparciu jakie European Financial Group otrzyma zarówno od światowego lidera branży finansowej AEGON, jak i polskiej firmy K2 Doradcy Finansowi, Grupa ta odniesie spektakularny sukces na polskim i europejskim rynku” – mówi Marcin Kuźniar, Prezes Zarządu European Financial Group. „Naszym celem jest stworzenie w krótkim czasie europejskiej sieci dystrybucji produktów finansowych i zapewnienie klientom EFG bezkonkurencyjnych usług” – dodaje Kuźniar.

Produkt Grupy EFG – PIO Rentier i PIO Rentier Prestige - jest pierwszym inteligentnym produktem oszczędnościowo - inwestycyjnym na rynku – oferuje nie tylko doskonałą platformę zarządzającą inwestycjami, ale i profesjonalną opiekę licencjonowanego domu maklerskiego. Inteligentna forma ulokowania kapitału, nie tylko uwzględnia trendy giełdowe, czas inwestycji i dywersyfikacji ryzyka, ale i zapewnia wysokie bezpieczeństwo.
Proponowany sposób pracy w EFG – na zasadzie marketingu sieciowego -  to korzystna forma  zarobkowania dla osób aktywnych i niezależnych, oferująca atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do wyników, przejrzyste zasady awansu oraz możliwość nabycia praktycznych umiejętności. Wypracowany w ramach systemu marketingu sieciowego, system motywowania pracowników stwarza wspaniałe możliwości rozwoju oraz awansu z czym wiążą się również różnego rodzaju korzyści i przywileje.
Marcin Kuźniar, Prezes Zarządu EFG - informacje
Twórca i lider spółki K2 Doradcy Finansowi – Licencjonowany Partner AEGON.
Wieloletni współpracownik Grupy AEGON, znany z osiągania najwyższych wyników
sprzedaży i spektakularnych finalizacji transakcji. Doświadczony manager z ponad 11-letnim
doświadczeniem w branży finansowej. Wielokrotny laureat prestiżowych nagród przyznawanych przez międzynarodowe korporacje finansowe.

Laureat tytułów:
•    "Debiut Managerski" roku 2006;
•    "Dyrektor Roku 2007";
•    "Dyrektor Roku 2008";
•    "K2 Debiut Roku 2009";
•    "K2 II miejsce i najwyższy przyrost sprzedaży w 2010 r.

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.