Autofederacja wystartowała!
2011-11-08
Misją AF jest poprawa komfortu użytkowników polskich dróg  i indywidualne podejście do każdego kierowcy. Autofederacja ma na celu zapewnienie dostępu do wszechstronnej wiedzy o rynku motoryzacyjnym, krzewienie kultury na polskich drogach, wdrażanie sprawdzonych i zintegrowanych rozwiązań dla kierowców oraz wspieranie ich kiedy tylko tego potrzebują.

W sytuacjach wymagających szybkiego i profesjonalnego działania członkowie Autofederacji mogą korzystać z najlepszych ekspertów, rzeczoznawców i specjalistów zrzeszonych w AF. Objęci kompleksową opieką Autofederacji otrzymają oni najwyższej jakości pomoc i wsparcie.

„Autofederacja jest organizacją skierowaną do wszystkich kierowców. Inspiracją do rozpoczęcia przedsięwzięcia jakim jest Autofederacja były już te istniejące i działające z sukcesem na świecie: niemiecki ADAC (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club), angielski RAC (Royal Automobile Club) czy amerykański AAA (American Automobile Association), jednak AF skupia się przede wszystkich wokół samego kierowcy i daje znacznie więcej rozwiązań niż tylko pomoc wypadkowa i techniczna” - mówi Hubert Drabik, Prezes Autofederacji. “Byliśmy do tej pory jedynym krajem w Europie, który nie posiadał organizacji, która dobrowolnie skupiałaby członków w celu ułatwienia im życia w coraz trudniejszym i bardziej skomplikowanym świecie motoryzacji. Dzięki AF możemy już skutecznie chronić interesy polskich kierowców i zapewniać im poczucie bezpieczeństwa poprzez przynależność do naszej społeczności” – dodaje Hubert Drabik.
W ramach oferowanego wsparcia Autofederacja już dziś zapewnia udzielanie pomocy w uzyskaniu pełnego, należnego odszkodowania z zakładu ubezpieczeń osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych i z tytułu szkód majątkowych, a także pomoc prawną obejmującą doradztwo w sytuacjach związanych nie tylko z użytkowaniem pojazdu. W przyszłości zostaną wprowadzone usługi związane z eksploatacją, naprawą samochodu i jego ubezpieczeniem. Eksperci Autofederacji doradzą jak obniżyć koszty utrzymania samochodu, gdzie go serwisować czy gdzie zamówić tańsze, choć w pełni wartościowe części zamienne. Planowane jest również udostępnienie usług medycznych w ramach prywatnej  opieki medycznej, ze specjalnymi stawkami dla Członków AF.

Dla potrzeb komunikacji Autofederacji i jej członków został stworzony portal na stronie www.af.pl. To właśnie tu wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z opiniami uznanych ekspertów,  nowościami ze świata motoryzacji i najciekawszymi raportami. Każdy  zarejestrowany Uczestnik AF ma tu swój profil, w którym znajdują się najważniejsze informacje o jego pojeździe, dzięki czemu może korzystać z systemu inteligentnego zarządzania swoim autem. System ten przypomni mu m.in. o wymianie opon na zimowe lub przeglądzie technicznym.

Członkom Autofederacji przysługują atrakcyjne zniżki w partnerskich sklepach internetowych, które dostępne są na stronach portalu AF – oferta rabatowa będzie sukcesywnie wzbogacana. Członkowie AF są zapraszani na wyjątkowe imprezy kulturalne i koncerty organizowane w całym kraju w ramach programu Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego.  

Do dyspozycji Członków AF pod numerem tel. 801 999 888 uruchomiono całodobowe centrum informacyjne. Przez  7 dni w tygodniu. konsultanci udzielają informacji o obecnych i przyszłych usługach AF a także umawiają Uczestników z ekspertami z różnych dziedzin motoryzacji, prawnikami czy rzeczoznawcami AF.

Koszt rocznego członkostwa AF wynosi 84,99 zł brutto - czyli około 7 złotych miesięcznie.

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz portal www.af.pl

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.