Falesia Systemy oferuje rozwiązania Ericsson-LG
2013-05-24
Falesia Systemy ogłosiła swoje partnerstwo z Ericsson-LG w dziedzinie dystrybucji rozwiązań Ericsson-LG kompletnego portfolio dla firm - hybrydowych systemów PBX, platform IP PBX, terminali systemowych i IP oraz wiele aplikacji na polskim rynku.

 „Ericsson-LG posiada ponad 30-letnie doświadczenie w rozwiązaniach komunikacyjnych w sektorze enterprise na świecie, mocno wierzę w sukces tej marki również na polskim rynku” – mówi Jarosław Urbanek, Prezes Falesia Systemy. „Będziemy oferować niezawodne rozwiązania i usługi wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach”– dodaje Urbanek.

Falesia Systemy oferuje systemy komunikacyjne do małych i średnich firm i instytucji, jak i dla dużych przedsiębiorstw i operatorów o pojemności centrali do trzydziestu tysięcy numerów wewnętrznych. Najnowsze rozwiązanie iPECS-SBG-1000 Ericsson-LG to połączenie funkcji centrali IP PBX z routerem, dyskiem sieciowym, czyli rozwiązanie w całości spełniające wymagania i standardy telekomunikacyjne i IT dla małej firmy. To unikalny i nowoczesny produkt wpasowujący się w potrzeby firm i instytucji do 24 pracowników. Kolejny atrakcyjny produkt w portfolio Ericsson-LG to rozwiązanie IP PBX iPECS-LIK – rozwiązanie telefonii IP, które telefony wewnętrzne IP traktuje jako standardowe wewnętrzne połączenie abonenckie. Falesia Systemy dodatkowo oferuje przełączniki Ethernetowe, terminale i aplikacje wspomagające pracę systemów komunikacyjnych.

„Nasza oferta jest coraz bogatsza, dlatego wciąż rozbudowujemy sieć sprzedaży. Poprzez ogłoszenia i kontakty poszukujemy osób i firm gotowych do współpracy z nami w Polsce. Oferujemy szkolenia i atrakcyjne warunki współpracy.” – mówi Jarosław Urbanek.

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.