Sony Ericsson przedstawia model G502 – telefon HSDPA łączący klasyczne wzornictwo, najnowszą technologię i najlepszą cenę
2008-04-23

Wprowadzenie do oferty G502 pozwoli na dotarcie do większego i bardziej ukierunkowanego kręgu odbiorców. Model G502, należący do ekonomicznego segmentu, umożliwia korzystanie z potęgi sieci i pozwala „być na czasie” jeszcze większej liczbie użytkowników. Zapewnia surfowanie w sieci z dużą prędkością oraz szybkie pobieranie plików.

„Telefon G502 to najnowszy model z uznanej już linii klasycznych telefonów Sony Ericsson, które w niedużej, kieszonkowej obudowie mieszczą ogromną liczbę funkcji oszczędzających czas" powiedział Martin Winkler, Director of Global Marketing and Head of Multimedia Web w Sony Ericsson. „Telefon ten jest doskonalszy od jego poprzedników, ponieważ został wyposażony w HSDPA do bardzo szybkiego łączenia się z Internetem, co czyni go atrakcyjnym dla ludzi pragnących dobrze zarządzać swoim napiętym kalendarzem."

Nowy G502
Imponujący wewnątrz, klasyczny z zewnątrz

• Prosta konfiguracja – kreator poczty elektronicznej pozwalający na błyskawiczny dostęp do Twojego konta pocztowego

• Przyjemny dla oka – pełne, mobilne doświadczenie internetowe w pięknie wyglądającym, kompaktowym telefonie

• Łatwy i szybki w obsłudze – surfuj po sieci w formacie panoramicznym i skorzystaj z bardzo szybkiej funkcjonalności, jaką zapewnia protokół HSDPA, w celu szybkiego dostępu do sieci oraz pobierania danych

W kontakcie, w ruchu
Telefon G502 posiada najnowszą wersję Google™ Maps for Mobile, pozwalając na oglądanie map przedstawionych jako widok z satelity o doskonałej jakości, a także na przeglądanie wykazów lokalnych restauracji i hoteli, wraz ze wszelkimi dostępnymi recenzjami lub rankingami. W celu nawigacji, po prostu wprowadź dane miejsca, w którym się znajdujesz oraz miejsca przeznaczenia, a otrzymasz wskazówki jak tam dotrzeć, punkt po punkcie. Podłączenie do telefonu urządzenia GPS HGE-100 jest sposobem na to, aby sprawić, że - dzięki funkcji GPS - nigdy się nie zgubisz.

Łatwe korzystanie z poczty elektronicznej, prosta konfiguracja
Dostęp do poczty elektronicznej, kiedy jest się w ruchu nie jest czymś zarezerwowanym tylko dla osoby o wysokiej pozycji zawodowej. Gdy masz telefon G502 dostęp do Twojego własnego konta poczty elektronicznej nie może być prostszy. Łatwy kreator ustawień prowadzi cię poprzez serię bardzo prostych kroków tak, aby Twoje aktualne konto pocztowe zostało przekierowane na Twój telefon komórkowy. Jeżeli zaś potrzebujesz funkcji "push e-mail", wówczas telefon G502 będzie obsługiwał również Exchange ActiveSync® dla Twojego bezpieczeństwa i pełnej mobilności.

Co tylko zechcesz i kiedy zechcesz
Dostęp do Twoich ulubionych stron internetowych jest teraz czterokrotnie szybszy niż przy standardzie 3G (UMTS), dzięki HSDPA, w który wyposażony jest model G502. Jeżeli odwiedzasz jedną konkretną stronę internetową częściej niż inne, możesz wybrać kanały RSS (Real Simple Syndication), co da Ci dostęp za jednym kliknięciem na tę stronę z pulpitu Twojego telefonu. Co więcej, wprowadzona wcześniej aplikacja do podawania prognozy pogody pozwoli Ci sprawdzać pogodę zanim wyjdziesz z domu, a więc na pewno będziesz przygotowany na nieoczekiwane ulewy.

G502 jest telefonem UMTS/HSDPA 2100 oraz GSM/GPRS/EDGE 900/1800/1900 i będzie  dostępny w kolorze Champagne Black i Brilliant Hazel na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2008.


- KONIEC-

1) Fakty i liczby mogą się różnić w zależności od wersji lokalnych.
2) Na czasy rozmów i czuwania wpływ mają ustawienia sieciowe, rodzaj karty SIM, podłączone akcesoria oraz różne czynności, np. gry. Zawartość zestawu i kolory mogą różnić się na poszczególnych rynkach. Pełen zakres akcesoriów może nie być dostępny na wszystkich rynkach.

Firma Sony Ericsson Mobile Communications powstała w roku 2001 jako joint venture firm Sony oraz Ericsson. Siedziba spółki obsługująca rynek globalny mieści się w Londynie. Firma obsługuje globalny rynek komunikacji oferując innowacyjne i bogate w funkcjonalności telefony komórkowe, akcesoria oraz karty do komputerów osobistych. Posiada również ośrodki badań i rozwoju w Europie, Japonii, Chinach, Indii i Ameryce.Sony Ericsson jest sponsorem tytularnym Stowarzyszenia Tenisa Kobiecego (Women's Tennis Association), z którym współpracuje w celu promowania cyklu Sony Ericsson WTA Tour odbywającego się przez cały rok w ponad 80 miastach. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy odwiedzić stronę www.sonyericsson.com

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.