Zostań z MULTIMO ! Firma GTS Energis przygotowała specjalną ofertę dla swoich klientów, korzystających z usługi MULTIMO
2008-02-12

Firma GTS Energis przygotowała specjalną ofertę dla swoich klientów, korzystających z usługi MULTIMO
Od 1 lutego 2008 roku firma GTS Energis wprowadza obniżone opłaty abonamentowe dla swoich dotychczasowych klientów. Ofertą Specjalną "Zostań z MULTIMO" mogą być objęci Abonenci, którzy mają zawartą umowę na czas określony z firmą GTS Energis, lecz do końca Minimalnego Okresu Świadczenia Usług pozostało nie więcej niż 90 dni kalendarzowych oraz Abonenci, którzy mają zawartą umowę na czas nieokreślony. W obydwu przypadkach Abonenci będą poproszeni o podpisanie aneksu do umowy.
"W ciągu roku nasza usługa dostępu do Internetu MULTIMO zyskała wielu oddanych Klientów. To właśnie do nich kierujemy naszą najnowszą ofertę "Zostań z MULTIMO". Proponując obniżone opłaty abonentom chcemy im podziękować za to, że nas wybrali i korzystają z naszych usług oraz zaprosić do dalszej współpracy" - powiedział Marcin Kotlarski, Dyrektor Marketingu, GTS Energis.

Oferta "Zostań z MULTIMO" będzie obowiązywała do 31 maja 2008 roku.

Istnieje również możliwość skorzystania z oferty pakietowej, dzięki której Klient decydując się na usługę Multilinia, czyli abonament telefoniczny dla Klientów indywidualnych wraz z dostępem do Internetu MULTIMO, zyskuje tańszy abonament aż o 50%.

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.