Przekraczając granice muzyki z telefonem Sony Ericsson Walkman™ W595
2008-07-25

Już nigdy nie będziesz musiał wybierać pomiędzy muzyką, mediami i zdjęciami podejmując decyzję w sprawie następnego telefonu. Kompromis jest teraz kwestią przeszłości dzięki nowemu modelowi Sony Ericsson Walkman™ W595.

Dla drzemiącego w Tobie szalonego fana muzyki, model W595 Walkman™ wypełniony jest innowacjami, abyś mógł przeżywać wspaniałe chwile z muzyką i mediami. Model ten posiada jasny i duży wyświetlacz o szerokości 2,2’’ dla imponujących właściwości wideo. Przechowuj i odtwarzaj ponad 1900* utworów dzięki Memory Stick Micro™ (M2) o pojemności 2GB lub podziel się z innymi wspaniałym brzmieniem poprzez wbudowane głośniczki stereo. Podejdź bliżej i dziel się dźwiekami w bardziej osobisty sposób  – stosując przejście stereo typu jack, Ty i Twoja przyjaciółka lub przyjaciel możecie słuchać muzyki razem, przy użyciu dodatkowych słuchawek.  Twórz własne listy utworów, które pasują do Twoich nastrojów przy zastosowaniu funkcji SensMe™ oraz zmieniaj utwory lub zwiększaj głośność używając funkcji Shake Control. Model W595 posiada także uprzednio zainstalowane gry, aby zaoferować pełen pakiet rozrywki – możliwości są nieograniczone!

 W595
Podziel się wspaniałymi muzycznymi chwilami

• Odtwarzacz Walkman™ - muzyka, gdy jesteś w ruchu
• 2GB Memory Stick Micro™ (M2) – przechowuj i odtwarzaj ponad 1900 utworów
• Przejście typu jack i słuchawki stereo – podziel się muzyką
• Bluetooth™ - używaj wielu bezprzewodowych głośników dla uzyskania głośnego brzmienia
• TrackID™ i SensMe™ - powiadamiają Cię o tym, czego słuchasz
• Aparat fotograficzny 3,2 megapikseli – rób świetne zdjęcia i podziel się nimi z przyjaciółmi

Niech Twoje spojrzenie wykracza poza muzykę – w telefonie W595 możesz mieć wszystko.  Wygodne, stylowe i kompaktowe – po co nosić w torbie całe swoje życie, kiedy wszystko to, czego potrzeba zmieści się w kieszeni?

W595 Walkman™ to telefon UMTS/HSDPA 2100 i GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i będzie on dostępny na wybranych rynkach w kolorach Active Blue, Cosmopolitan White, Jungle Grey i Lava Black w czwartym kwartale 2008.

W595c Walkman™ to telefon GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i będzie on dostępny na wybranych rynkach w kolorach Active Blue, Cosmopolitan White i Jungle Grey w czwartym kwartale 2008.

W595a Walkman™ to telefon GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i będzie dostępny na wybranych rynkach w kolorach Active Blue, Cosmopolitan White, Jungle Grey i Lava Black w czwartym kwartale 2008.

 

* Przyjmuje pliki kodowane w eAAC+

- KONIEC -

1) Fakty i liczby mogą się różnić w zależności od wersji lokalnych.
2) Na czasy rozmów i czuwania wpływ mają ustawienia sieciowe, rodzaj karty SIM, podłączone akcesoria oraz różne czynności, np. gry. Zawartość zestawu i kolory mogą różnić się na poszczególnych rynkach. Pełen zakres akcesoriów może nie być dostępny na wszystkich rynkach.

Sony Ericsson jest jednym z największych globalnych przedsiębiorstw, które w 2007 roku osiągnęło sprzedaż ponad 100 milionów telefonów komórkowych. Bogata oferta stanowi o sile firmy, która operuje w ponad 80 krajach, produkując w Chinach i  prowadząc ośrodki badawczo-rozwojowe w Indiach, Europie, Japonii, Chinach i Ameryce Północnej. Sony Ericsson powstał w październiku 2001 roku jako spółka joint venture 50:50 firm Sony i Ericsson z główną siedzibą w Londynie. Więcej informacji na stronie: www.sonyericsson.com

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.