Telefon Sony Ericsson W595 Walkman™ z bezpośrednim dostępem do YouTube™
2008-10-06

Już nie będziesz musiał wybierać pomiędzy muzyką, mediami czy zdjęciami podejmując decyzję o zakupie następnego telefonu. Kompromis jest teraz kwestią przeszłości, a wszystko dzięki najnowszym modelom telefonów Sony Ericsson z linii Walkman™.  Zmień torebkę na mniejszą, opróżnij kieszenie, a odtwarzacz muzyczny i aparat fotograficzny pozostaw w domu – telefon pozwoli Ci odtwarzać Twoje ulubione utwory, utrwalić cenne chwile lub oglądać kryształowo czyste materiały wideo na jasnym, odpornym na zarysowania wyświetlaczu QVGA.

Ponadto telefon W595 posiada fantastyczne dodatkowe funkcje, które pozwolą Ci na przesyłanie materiałów wideo lub wczytywanie Twoich ulubionych teledysków z YouTube™. Sony Ericsson podjął współpracę z firmą Google™, właścicielem YouTube™, aby zintegrować stronę internetową z telefonem W595 Walkman™. Dzięki jako użytkownik będziesz miał stały dostęp do YouTube™ ze swojego telefonu. Przechylając telefon, będziesz mógł oglądać filmiki wideo w trybie pełnego, panoramicznego ekranu.

Telefon W595 Walkman™

Każdy szalony fan muzyki doceni wypełniony innowacjami model W595 Walkman™. Dzięki niemu  przeżyjesz wspaniałe chwile z muzyką i mediami. Podobnie jak telefon W902, on także posiada jasny i duży wyświetlacz o szerokości 2,2” pozwalający w pełni cieszyć się imponującymi właściwościami wideo. Przechowuj i odtwarzaj ponad 1900* utworów dzięki Memory Stick Micro™ (M2) o pojemności 2GB lub podziel się z innymi wspaniałym brzmieniem poprzez wbudowane głośniczki stereo. Podejdź bliżej i dziel się dźwiękami w bardziej osobisty sposób – stosując przejście stereo typu jack, Ty i Twoja przyjaciółka lub przyjaciel będziecie mogli razem słuchać muzyki przy użyciu dodatkowych słuchawek. Twórz własne listy utworów, które pasują do Twoich nastrojów przy zastosowaniu funkcji SenseMe™ oraz zmieniaj utwory lub zwiększaj głośność za jednym potrząśnięciem nadgarstka, używając funkcji Shake Control. Model W595 posiada także uprzednio zainstalowane gry, aby zaoferować pełen pakiet rozrywki - możliwości są nieograniczone!

Model W595 – Podziel się wspaniałymi muzycznymi chwilami

• Odtwarzacz Walkman™ - muzyka, gdy jesteś w ruchu
• 2GB Memory Stick Micro™ (M2)  – przechowuj i odtwarzaj ponad 1.900 utworów
• Bezpośredni dostęp do YouTube™
• Przejście typu jack i słuchawki stereo – podziel się muzyką
• Bluetooth™ -  używaj wielu bezprzewodowych głośników dla uzyskania głośnego brzmienia
• Funkcje TrackID™ i SensMe™ - powiadamiają Cię o tym, czego słuchasz
• Aparat fotograficzny 3.2 megapikseli – rób świetne zdjęcia i podziel się nimi z przyjaciółmi

Niech Twoje spojrzenie wykracza poza muzykę – w nowym telefonie W595 możesz mieć wszystko. Wygodny, stylowy i kompaktowy - po co nosić w torbie całe swoje życie, kiedy wszystko czego Ci potrzeba zmieści się w kieszeni?

The Telefon W595 Walkman™ posiada następującą charakterystykę: UMTS/HSDPA 2100 i GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i jest dostępny na wybranych rynkach w kolorach Active Blue, Cosmopolitan White, Jungle Grey i Lava Black.

- KONIEC -

1) Fakty i liczby mogą się różnić w zależności od wersji lokalnych.
2) Na czasy rozmów i czuwania wpływ mają ustawienia sieciowe, rodzaj karty SIM, podłączone akcesoria oraz różne czynności, np. gry. Zawartość zestawu i kolory mogą różnić się na poszczególnych rynkach. Pełen zakres akcesoriów może nie być dostępny na wszystkich rynkach.

Sony Ericsson jest jednym z największych globalnych przedsiębiorstw, które w 2007 roku osiągnęło sprzedaż ponad 100 milionów telefonów komórkowych. Bogata oferta stanowi o sile firmy, która operuje w ponad 80 krajach, produkując w Chinach i  prowadząc ośrodki badawczo-rozwojowe w Indiach, Europie, Japonii, Chinach i Ameryce Północnej. Sony Ericsson powstał w październiku 2001 roku jako spółka joint venture 50:50 firm Sony i Ericsson z główną siedzibą w Londynie. Więcej informacji na stronie: www.sonyericsson.com

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.