Multi-tabs Active na Walentynki!
2009-02-13

Jak zapewnić sobie udane Walentynki? 14 luty to dla wielu dzień wyjątkowy i chociaż nie doczekał się jeszcze statusu święta narodowego, staramy się ten dzień uczcić szczególnie. Zanim jednak nadejdzie romantyczny wieczór trzeba sobie poradzić z codziennymi obowiązkami i dopiero później oddać się przyjemnościom. Aby nie zasypiać po całym dniu pracy i wieczorem aktywnie uczestniczyć w walentynkowym święcie dodaj sobie więcej energii!

Preparat Multi-tabs® Active firmy Ferrosan wzmocni Twój organizm o odpowiednią dawką witamin i minerałów wzbogaconych dodatkowo o adaptogeny, które działają w organizmie jak regulatory – uaktywniają substancje uspakajające lub pobudzające w zależności od potrzeb organizmu i wymagań środowiska. Najlepiej znanym adaptogenem jest naturalny wyciąg z żeń-szenia. Wyjątkowo dużą jego dawkę – 127mg -  znajdziemy właśnie w Multi-tabs® Active.

Ekstrakt z żeń-szenia w połączeniu z zestawem witamin i minerałów, odpowiednio dobranych pod kątem dziennego zapotrzebowania organizmu, zwiększa naszą tolerancję na stres, podnosi zdolność do wysiłku fizycznego a co najważniejsze dodaje sił witalnych. Właściwości żeń-szenia pomagają zwalczyć przejściowe kłopoty z pamięcią czy koncentracją – szczególnie w najważniejszych momentach… Komplet witamin i minerałów dodatkowo wzmacnia nasz organizm, dzięki czemu - przy regularnym stosowaniu - nasz organizm pozostaje chroniony na dłużej i mniej groźne stają się zimowe infekcje.


Z Multi-tabs Active® chętniej oddamy się ulubionym aktywnością kiedy pogoda nas nie rozpieszcza i lepiej nie wychodzić z domu, a szczególnie z łóżka…

Extra dawka żeń-szenia w Multi-tabs Active®  – 2 razy więcej energii -  wystarczy jedna tabletka dziennie!

O Multi-tabs® Active
Multi-tabs® Active to najwyższej jakości suplement diety duńskiej firmy Ferrosan. Preparat zawiera zalecane dzienne dawki wszystkich niezbędnych witamin i minerałów oraz wysokiej jakości standaryzowany wyciąg z koreańskiego żeń-szenia (MGE127 – Korean Panax Ginseng C.A. Mayer).
Multi-tabs® Active nie zawiera środków konserwujących, sztucznych barwników, glutenu ani laktozy. Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży od 12 roku życia. Zalecane dawkowanie: 1 tabletka dziennie, najlepiej rano, podczas posiłku.
Multi-tabs® Active dostępny jest w aptekach na terenie całego kraju.
Opakowania: 30 tabletek - cena ok. 20 zł lub 60 tabletek - cena ok. 35 zł

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.