Sony Ericsson wprowadza nową markę XPERIA™ razem z premierą modelu XPERIA™ X1
2008-02-19
 

Warszawa, 19 lutego 2008 - W dniu dzisiejszym jestesmy świadkami pojawienia się telefonu XPERIA, a wraz z nim nowej ery komunikacji mobilnej. Nowy model XPERIATM   X1 - wyjątkowy, rozsuwany telefon - zaprojektowano z myślą o rosnącej grupie użytkowników, którzy potrzebują doskonałej konwergencji mobilnej w telefonie.

 

XPERIATM X1 łączy 3-calowy, przejrzysty, szeroki wyświetlacz VGA z pełną klawiaturą typu QWERTY oraz doskonałą jakość wykonania obudowy, wykończonej metalem. Dzięki wyposażeniu XPERIA™ X1 w Windows Mobile® , możemy w każdym miejscu i czasie wybrać dowolną funkcję spośród dynamicznych aplikacji, czy to służącą rozrywce, czy pozwalającą skutecznie pracować będąc w ruchu. Wstąp do świata nowych doznań po prostu dotykając panel XPERIA™ na ekranie.

 

 

“XPERIA™ jest pierwszą marką, która została stworzona wewnątrz Sony Ericsson. Odzwierciedla naszą wizję, jak powinna wyglądać najwyższej klasy energetyzująca komunikacja,” powiedział Dee Dutta, Head of Marketing, Sony Ericsson.

„Wprowadzenie na rynek nowej marki oraz zaprezentowanie modelu X1 wzmacnia samą markę Sony Ericsson oraz plasuje nas na czele mobilnej konwergencji".

 

 „Naszym celem przy tworzeniu XPERIA™ X1 było dostarczenie takiego modelu, który harmonijnie łączy mobilną komunikację w sieci z rozrywką multimedialną oraz wyjątkowym wzornictwem", powiedział Rikko Sakaguchi, Head of Portfolio and Propositions, Sony Ericsson. “wprowadzając  XPERIA™ składamy obietnicę, iż będziemy myśleć przede wszystkim o doznaniach użytkownika i o tym, aby te doznania były najwyższej jakości – zawsze i wszędzie”.

 

Sony Ericsson XPERIATM X1 – pełna energii komunikacja, najwyższej jakości doznania

 

        Połączenie multimedialnej rozrywki i mobilnej komunikacji w sieci

 

        Unikalny, rozsuwany telefon z szeroką, łatwą w użytkowaniu klawiaturą QWERTY

 

        Panele XPERIA™ - dostosuj ustawienia jak chcesz, aby mieć łatwy dostęp

 

        Ciesz się multimedialną rozrywką na jasnym, szerokim wyświetlaczu VGA

 

        Korzystaj z możliwości Windows Mobile®

 

 

Interfejs panelu XPERIA™ – doświadczenia, jakich potrzebujesz

Ciesz się dostępem do różnych doświadczeń – sieci, multimediów, aplikacji – dotykając pulpitu. Prowadź nawigację po prostu opuszkiem palca. Skonfiguruj swoje panele XPERIA™, w tak sposób, jaki Tobie odpowiada najbardziej.

 

Wiele sposobów nawigacji - wybór jest Twój

XPERIA™ X1 pozwala wchodzić Ci w interakcję z Twoim telefonem na wiele sposobów. Pełna dotykowa klawiatura QUERTY, czterokierunkowy przycisk funkcyjny i optyczny joystick do nawigacji. Przełączaj się gładko pomiędzy różnymi trybami działania.

 

Wzornictwo typu „arc slider”– wyróżnia telefon na tle innych

Wzornictwo typu „arc slider” nadaje telefonowi XPERIA™ X1 wyrazisty i unikalny wygląd. Przesuń ekran w górę, a ukaże się szeroka klawiatura QWERTY. Duża odległość pomiędzy przyciskami sprawia, że pisanie jest szybkie i łatwe.

 

Unikalne doświadczenie mobilne – działanie w ruchu

Posiadając Windows Mobile®, najwyższą szybkość transmisji danych (HSDPA/HSUPA) oraz wsparcie WiFi™ możesz cieszyć się ulubionymi aplikacjami służącymi rozrywce, a także skutecznie pracować będąc w ruchu. Masz mobilny dostęp do wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne. GPS daje Ci wolność poznawania świata. XPERIA™ X1 to najwyższej jakości doświadczenie mobilne.

 

Model XPERIA™ X1 Sony Ericsson będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiej połowy 2008 roku.

 

- KONIEC-

 

1) Fakty i liczby mogą się różnić w zależności od wersji lokalnych.

2) Na czasy rozmów i czuwania wpływ mają ustawienia sieciowe, rodzaj karty SIM, podłączone akcesoria oraz różne czynności, np. gry. Zawartość zestawu i kolory mogą różnić się na poszczególnych rynkach. Pełen zakres akcesoriów może nie być dostępny na wszystkich rynkach.

Firma Sony Ericsson Mobile Communications powstała w roku 2001 jako joint venture firm Sony oraz Ericsson. Siedziba spółki obsługująca rynek globalny mieści się w Londynie. Firma obsługuje globalny rynek komunikacji oferując innowacyjne i bogate w funkcjonalności telefony komórkowe, akcesoria oraz karty do komputerów osobistych. Posiada również ośrodki badań i rozwoju w Europie, Japonii, Chinach, Indii i Ameryce.Sony Ericsson jest sponsorem tytularnym Stowarzyszenia Tenisa Kobiecego (Women's Tennis Association), z którym współpracuje w celu promowania cyklu Sony Ericsson WTA Tour odbywającego się przez cały rok w ponad 80 miastach. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy odwiedzić stronę www.sonyericsson.com

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.