Mocne włosy, piękna skóra, zdrowe paznokcie
2009-02-15

Właściwości lecznicze Skrzypu polnego(Equisetum arvense) znane są od dawna. Ekstrakt ze skrzypu polnego wpływa na metabolizm kolagenu a w konsekwencji na gojenie się ran i odbudowę kości. Wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i zapobiega ich łatwemu pękaniu wspomagając w ten sposób naturalną regenerację organizmu. Dodatkowo zwiększa odporność na grzybicę i zakażenia bakteryjne. Natomiast dzięki dużej zawartości związków krzemu zapewnia skórze sprężystość i elastyczność, wzmacnia kruche i rozdwajające się paznokcie oraz powstrzymuje siwienie włosów.

Suplement diety „Wyciąg ze skrzypu polnego + drożdże + witaminy”  to nowa, jeszcze lepsza formuła znanego i sprawdzonego „Wyciągu ze skrzypu polnego z witaminami” stworzona po to, by kompleksowo zadbać o włosy, skórę i paznokcie. Jest to naturalny preparat, o jednym z najbogatszych składów na rynku – zawiera kompozycję 16 niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników odżywczych, szczególnie potrzebnych dla dobrej kondycji skóry, włosów i paznokci – w tym w jednej tabletce teraz jeszcze więcej skrzypu oraz aż 329 mg drożdży stabilizujących funkcje skóry, wyciąg z alg morskich i pokrzywy oraz witaminy i minerały.
Wyciąg ze skrzypu polnego + drożdże + witaminy dzięki nowej ulepszonej formule zapewnia również wygodniejsze dawkowanie. Teraz wystarczy tylko 1- 2 tabletki dziennie aby działanie było skuteczne.

Bogaty skład Wyciągu ze skrzypu polnego + drożdże + witaminy pomaga wzmocnić skórę, powstrzymuje wypadanie i siwienie włosów oraz zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci. Zawarty w preparacie Inozytol dba o zdrowy wygląd i wzrost włosów, a także pomaga kontrolować poziom estrogenów (niedobór tego składnika może powodować wypadanie włosów bądź wypryski). Z kolei inny składnik PABA ( kwas aminobenzoesowy) chroni skórę przed niepożądanym działaniem promieni UV.

Zawarte w produkcie drożdże, kompleks witamin z grupy B oraz biotyna gwarantują pełne odżywienie włosów, skóry i paznokci.
Wyciąg ze skrzypu polnego + drożdże + witaminy dba nie tylko o skórę, ale także o cały organizm. Preparat pokrywa bowiem dzienne zapotrzebowanie dorosłej osoby na większość witamin, minerałów i związków bioaktywnych. Jego składniki pełnią również ważną rolę w procesach regeneracyjnych organizmu.

Wyciąg ze skrzypu polnego + drożdże + witaminy w nowej, jeszcze lepszej formule
= Mocne włosy, piękna skóra, zdrowe paznokcie!

Informacje o produkcie:

Wyciąg ze skrzypu polny + drożdże + witaminy (produkowany przez szwedzką firmę Vitamex, dystrybutor Ferrosan Poland Sp.z o.o.)


Wyciąg ze skrzypu polnego + drożdże+ witaminy jest dostępny w aptekach na terenie całego kraju w opakowaniu zawierającym 100 tabletek

Zalecane dawkowanie:  1-2 tabletki dziennie

Cena za opakowanie 100 szt. – ok. 26 zł

Producent: Vitamex AB, Szwecja

Informacja o leku w Polsce: Ferrosan Poland Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 118, 02-230 Warszawa


O firmie Ferrosan
FERROSAN to międzynarodowy koncern farmaceutyczny z siedzibą główną w Kopenhadze, w Danii. Do najbardziej znanych marek firmy Ferrosan należą  Multi-tabs®, Zinaxin® oraz Strix®, których produkcja odbywa się w Skandynawii. Celem Firmy jest oferowanie najwyższej jakości produktów, które wpływają na poprawę zdrowia i samopoczucia u dorosłych i dzieci. Produkty FERROSAN dostępne są w ponad 70 krajach. Oddział w Polsce -  Ferrosan Poland Sp.z o o. ma w swojej ofercie produkty sprzedawane pod markami Multi-tabs, Zinaxin, Strix a także  Tran i Omega - 3 w kapsułkach oraz Wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami. Więcej informacji na stronie: www.ferrosan.com

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.