5 mln dla Joanny Horodyńskiej
2008-03-19

W ramach kampanii, która trwać będzie do końca maja 2008 roku, Joanna Horodyńska będzie publikować zdjęcia wykonane telefonem Sony Ericsson o tematyce, która jest jej najbliższa, czyli związanej ze światem mody, gwiazd i muzyki.

„Marka Sony Ericsson coraz silniej postrzegana jest jako innowacyjna. Byliśmy pionierami wprowadzając na rynek telefony z aparatami fotograficznymi. Dziś posiadanie aparatu fotograficznego w komórce to dla fanów robienia zdjęć warunek konieczny. Nasz telefon K850i z linii Cyber-shot™ oferuje znacznie więcej możliwości i daje gwarancję doskonałej jakości wykonanych zdjęć. Dodatkowo dzięki swojej funkcjonalności pozwala na tworzenie blogu w czasie rzeczywistym, umożliwiając dzielenie się wrażeniami z bliskimi!  Z zadowoleniem więc podjęliśmy współpracę z Joanną Horodyńska, której wizerunek ikony stylu, jej sukcesy w świecie mody oraz urok osobisty bardzo pasują do naszej marki”, powiedział Marcin Mikucki, Marketing Manager w Sony Ericsson Polska.

Joanna Horodyńska dodała: „To naprawdę niezwykle ekscytujące móc pracować z nowoczesną marką, jaką jest Sony Ericsson. Prowadzenie blogu za pomocą telefonu Cyber-shot™ to dla mnie ciekawe wyzwanie i nowe możliwości podzielenia się z fanami moimi pasjami".

Do odwiedzenia blogu i zapoznania się, co ciekawego wydarzyło się w świecie mody i show-biznesu, a zostało zarejestrowane przez Joannę Horodyńską telefonem Sony Ericsson K850i Cyber-shot™ zapraszamy na stronę http://joannahorodynska.blox.pl/

Za realizację kampanii odpowiedzialne są agencje: Media Edge, IQ Marketing oraz Image HOUSE.

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.