Nowy stylowy telefon T707 Sony Ericsson doda blasku Twojemu życiu
2009-05-07

Sony Ericsson przedstawił swój najnowszy telefon - T707. Promuje go gwiazda tenisa i ikona stylu, Maria Szarapowa, która w sposób doskonały uosabia walory tego modelu: elegancję i doskonałą sylwetkę.
Model T707 jest prawdziwie interaktywny – rozświetla się, gdy otrzymujesz połączenie. Dodatkowo możesz personalizować ustawienia światła dla każdego z Twoich przyjaciół, abyś wiedziała kto chce z Tobą rozmawiać. Jeżeli jesteś zbyt zajęta, aby odebrać telefon, po prostu zakończ połączenie machnięciem ręki ponad wyświetlaczem - tym samym gestem możesz także przełączyć dźwięk budzika w stan drzemki - jak Twoją własną, magiczną różdżką!
„Model T707 to mój nowy, najlepszy gadżet", powiedziała Maria Szarapowa. „Wiecznie jestem w drodze i potrzebuję telefonu, który byłby prosty w obsłudze i oczywiście też szykowny! Nigdy nie przegapię rozmowy przy tych przyciągających wzrok efektach świetlnych i indywidualnych ustawieniach pulsacji, a już po prostu uwielbiam to, że mogę machnięciem ręki wyciszyć dzwonek telefonu posługując się funkcją kontroli gestem. Mogę także używać mojego praktycznego i stylowego zestawu słuchawkowego Bluetooth™ HBH-PV715, aby odbierać rozmowy, sprawdzać pocztę i dokonywać wpisów na mojej stronie internetowej wprost z telefonu. Wspaniale jest mieć telefon, który wygląda pięknie, ale także pozwala mi być na bieżąco ze wszystkim, czego potrzebuję."
Piksele do każdej pozy
Model T707 będzie w sprzedaży w trzech kolorowych obudowach typu „muszelka”, więc łatwo skomponujesz go z każdym zestawem ubrań i dopasujesz do swojego nastroju. Cokolwiek założysz na siebie, będziesz doskonale wyglądała na zdjęciach wykonanych aparatem fotograficznym o rozdzielczości 3.2 Mpix. Aparat sprawi, że będziesz wyróżniała się na zdjęciach, podobnie jak wyróżniasz się w życiu. Zdjęcia będzie można później wczytać do Twojego osobistego serwisu społecznościowego przy zastosowaniu przeglądarki sieciowej HTML, tak więc Ty i Twoi przyjaciele będziecie wiedzieć co się dzieje u kogo, gdziekolwiek się znajdziesz.
Dopasuj telefon do swojego gustu - tak jak ubrania
Mając telefon T707 nie pozostaniesz nigdy w tyle za modą, ponieważ ekran wyświetlacza, o przekątnej 2,2 cala, wprost czeka na to, aby dopasować go do Twojego indywidualnego gustu. Zmiana tematyki tapet sprawi, że nigdy nie zdarzy Ci się, abyś miała na sobie kolory, które źle współgrają ze sobą! Temat można także zmieniać w zależności od pory dnia, co jest doskonałym rozwiązaniem, jeżeli – podobnie jak Maria - potrzebujesz dopasować kolor do szerokiej gamy ubrań: od białych, tenisowych ciuszków do małej czarnej na wieczór.
Wypełniony dodatkami, ponieważ jedna opcja to za mało...
Bez telefonu T707 nie zechcesz wyjść z domu, ponieważ mieści on w sobie więcej ciekawych opcji, niż nawet pomieściłaby Twoja torebka. Radio FM z technologią bluetooth™ audio streaming zapewni Ci rozrywkę, gdy będziesz w ruchu. Będziesz mogła także wgrywać muzykę, gry i dzwonki, za jednym dotknięciem przycisku, dzięki funkcji PlayNow™, aby przekonać się, że nuda to coś, co zdarza się tylko innym ludziom!
„Model T707 to kolejny krok w ewolucji stylu proponowanego przez Sony Ericsson”, powiedziała Linda Schori, Global Marketing Business Manager for Style Category w Sony Ericsson. „Maria Szarapowa to dla nas doskonała partnerka, ponieważ uosabia nie tylko elegancję, ale także ma bogatą osobowość - podobnie jak bogaty w funkcje jest telefon T707. Telefon ten ciężko pracuje, a przy tym jest zgrabny, elegancki i pożądany - to prawdziwie zwycięska kombinacja cech!"
Maria wie, że w tym sezonie wszystkie oczy będą zwrócone na nią, a dzięki telefonowi T707 będzie mogła mieć pewność, że cokolwiek zrobi, będzie wyglądała stylowo, elegancko, a także będzie miała kontrolę nad swoim życiem – za jednym pociągnięciem ręki.
Model T707
Blask Twojego życia
•          Unikalne powiadamianie pulsacyjne i efekty świetlne;
•          Zmieniające się tematy dzienne i nocne;
•          Kontrola gestem wyciszania dzwonków i budzika;
•          Utrwalanie miłych chwil aparatem fotograficznym o rozdzielczości 3,2 MPix;
Telefon T707 posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 UMTS/HSDPA 2100. Natomiast model T707a ma następujące parametry: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 UMTS/HSDPA 850/1900/2100. Telefon T707 będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału, w kolorach Mysterious Black, Spring Rose i Lucid Blue.
– KONIEC –

Sony Ericsson T707 w skrócie:

Aparat fotograficzny
 3.2 MPix
Do 3.2 x cyfrowy zoom
Photo fix
Blog
Wideo blog
Nagrywanie wideo
Lampa błyskowa
Muzyka

 Odtwarzacz mediów
Mega Bass™
Album obrazów
PlayNow™
TrackID™
Stereo Bluetooth™ (A2DP)
MP3/AAC
Sieć Przeglądarka NetFront™
Klawisz skrótu do wyszukiwarki Web
Kanały Web
Kanały fotograficzne
Komunikacja  Głośnik
Dzwonki polifoniczne
Alarm wibrujący
Wideo rozmowa
Wiadomości E-mail
Exchange ActiveSync®
MMS
Podgląd czatu
Słownik T9
Dyktafon
SMS
Wzornictwo Efekty świetlne
Pulsacyjne świetlne powiadamianie
Kontrola gestem
Tematyczne dzienne i nocne tapety
Tapeta obrazkowa
Rozrywka Media
YouTube™
3D gry
Motion gaming
Java
Radio FM z RDS
Strumieniowanie wideo
Podgląd wideo
Łączność Technologia Bluetooth™
Modem
Synchronizacja
Pamięć masowa USB
Wsparcie USB
Organizator Budzik
Kalkulator
Kalendarz
Tryb samolotowy
Notatnik
Książka telefoniczna
Stoper
Zadania
Minutnik
Usługi lokalizacyjne Geo tagging dla zdjęć
Gogle Maps™
Akcesoria W zestawie:
 T707
 Bateria
 Ładowarka
 Zestaw słuchawkowy
 Podręcznik użytkownika
Fakty i liczby 1)2) Wymiary: 93 x 50 x 14.1 mm
Waga: 95 g

Kolory:
Mysterious Black
Spring Rose
Lucid Blue

Główny wyświetlacz: 262,144 kolorów TFT, odporny na zarysowania
Rozdzielczość: 240 x 320 pikseli
Rozmiar: 2.2 cala

Ekran zewnętrzny: monochromatyczny OLED, odporny na zarysowania
Rozdzielczość: 128 x 36 pikseli
Rozmiar: 1,1 cala

Pamięć telefonu: do 100MB
Wsparcie karty pamięci: Memory Stick Micro™ (M2™)

Czas rozmowy GSM/GPRS: do 10 godz.
Czas oczekiwania GSM/GPRS: do 400 godz.
Czas rozmowy UMTS: do 4 godz.
Czas oczekiwania UMTS: do 400 godz.
Czas rozmowy wideo; do 2 godz.
Dostępność i wersje Sieci
T707:
GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900
UMTS/HSDPA 2100

T707a:
GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900
UMTS/HSDPA 850/1900/2100

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.