Więcej muzyki i zabawy z Twoim pierwszym telefonem Walkman™
2009-05-11
aładuj swoją najlepszą muzykę do telefonu i ustaw ulubione stacje radiowe, a potem ciesz się muzyką dzięki odtwarzaczowi Walkman™, radiu FM oraz funkcji rozpoznawania muzyki TrackID™. W205 to telefon komórkowy typu slider posiadający pełen pakiet opcji rozrywkowych oraz możliwość tworzenia list ulubionych utworów. Dzięki  temu możesz słuchać odpowiedniej muzyki, niezależnie od okazji, a także możesz dzielić się utworami z przyjaciółmi, gdy włączysz głośnik - jeśli Tobie podoba się twoja muzyka, to im zapewne też.
Potrzebujesz zmiany? Włącz radio FM, aby posłuchać najnowszych wiadomości, muzyki, sprawozdań sportowych i programów typu „talk show”. Usłyszałeś utwór, który Ci się podoba? Wybierz funkcję TrackID™, aby dowiedzieć się jak nazywa się piosenka i jej wykonawca. Będziesz mógł także nagrać fragment piosenki prosto z radia i wykorzystać go jako nowy dzwonek.
„Telefon W205 jest idealny dla tych, którzy uwielbiają słuchać muzyki będąc w drodze, ale nigdy jeszcze nie mieli telefonu Walkman™”, powiedział Timo Maassmann, Marketing Business Manager w Sony Ericsson. „Model W205 to stylowy telefon typu slider, który pozwoli Ci cieszyć się muzyką, gdziekolwiek się znajdziesz - czy to w autobusie, czy to na uczelni, czy to odpoczywając w cieniu w parku. Dodatkowo aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Mpix pozwoli ci także dzielić się zdjęciami. Będziesz mógł uwiecznić niezapomniane chwile na zdjęciach oraz filmach wideo i wysyłać te materiały do przyjaciół, poprzez MMS albo Bluetooth™. Nowym dodatkiem jest funkcja książki telefonicznej dla wielu użytkowników – będziesz mógł dzielić się telefonem z rodziną, ale swoje prywatne kontakty przechowywać osobno."
Telefon W205 Walkman™
Wypełnij telefon muzyką – niech rozbrzmiewa Twoim ulubionym rytmem i zachęca bogactwem funkcji:
•    Ciesz się swoją muzyką, a jednocześnie doświadczeniem użytkownika telefonu typu Walkman™,
•    Radio FM – bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i opiniami,
•    TrackID™ - znajdź nazwę utworu i wykonawcę,
•    Aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Mpix - utrwal ulubione chwile na zdjęciach bądź filmie,
•    Bluetooth™ - podziel się ulubionymi piosenkami, zdjęciami i filmami wideo lub podłącz się do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego,
•    Książka telefoniczna dla wielu użytkowników zapewni ład w Twoich kontaktach, nawet jeżeli ktoś potrzebuje pożyczać od Ciebie telefon.
A jeżeli będziesz chciał posłuchać muzyki nieco głośniej, wówczas doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie głośnik nakładany na komórkę: Sony Ericsson MS410 Snap-on Speaker Stand. Niech nie zmyli Cię rozmiar tego urządzenia – głośnik posiada niebywałą jakość stereo i jest doskonałym towarzyszem telefonu W205. Idziesz na imprezę? Na pewno znajdziesz się w centrum uwagi, gdy zabierzesz ze sobą głośnik MS410 i odtworzysz swoje ulubione teledyski z zaskakująco dobrą jakością dźwięku.
Głośnik nakładany na komórkę: MS410 Snap-on Speaker Stand:
•    Oferuje kompaktową wygodę,
•    Posiada zintegrowaną antenę radia FM,
•    Obsługuje zarówno muzykę, jak i pliki wideo,
•    Posiada unikalny mechanizm do wsunięcia telefonu, który pasuje do wszystkich telefonów typu Walkman™.
Telefon W205 Walkman™ posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/900/1800 natomiast model W205a odznacza się parametrami: GSM/GPRS 850/1900. Telefon W205 Walkman™ będzie dostępny na wybranych rynkach od trzeciego kwartału, w kolorze Ambient Black. Głośnik nakładany na telefon - MS410 Snap-on Speaker Stand będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2009.
– KONIEC –


Sony Ericsson W205 w skrócie:

Aparat fotograficzny
    1.3 MPix
Do 2.5 x cyfrowy zoom
Nagrywanie wideo
Muzyka

    Odtwarzacz Walkman™
Album artystów
Play lista
Listy odtwarzania
TrackID™
MP3/AAC
Sieć    Przeglądarka Opera mini Web™
WAP 2.0 XHTML
Komunikacja     Głośnik
Dzwonki polifoniczne
Alarm wibrujący
Wiadomości    MMS
Słownik T9
Dyktafon
SMS
Wzornictwo    Tapeta obrazkowa
Animacje
Latarka
Rozrywka    Gry
Java
Radio FM z RDS
Nagrywanie audycji radiowych
Podgląd wideo
Łączność    Technologia Bluetooth™
Pamięć masowa USB
Organizator    Budzik
Kalkulator
Kalendarz
Notatnik
Książka telefoniczna
Stoper
Zadania
Minutnik
Akcesoria    W zestawie:
    W205
    Bateria
    Ładowarka
    Stereofoniczny zestaw słuchawkowy
    Podręcznik użytkownika
Fakty i liczby 1)2)    Wymiary: 92 x 47 x 16.4 mm
Waga: 96 g

Kolory:
Ambitne Black

Główny wyświetlacz: 65 536 kolorów TFT
Rozdzielczość: 128 x 160 pikseli
Rozmiar: 1,8 cala

Pamięć telefonu: do 5MB
Wsparcie karty pamięci: Memory Stick Micro™ (M2™) do 2 GB

Czas rozmowy GSM/GPRS: do 9 godz.
Czas oczekiwania GSM/GPRS: do 425 godz.
Czas słuchania muzyki: do 13,5 godz.
Dostępność i wersje    Sieci
W205:
GSM/GPRS 900/1800

W205a:
GSM/GPRS/ 850/1900

Dostępny na wybranych rynkach od Q3 2009.
 
Sony Ericsson Snap-on Speaker Stand MS410 w skrócie:

Wzornictwo
    Kolory:
czarny
Materiał – plastik
Wymiary: 110 x 26 x 40 mm
Waga – 55,9 g
Dostępność    Dostępne na wybranych rynkach od Q2 2009
Legal

1) Fakty I liczby mogą różnić się w zależności od wersji sprzedawanej na rynkach lokalnych.

2) Czas rozmowy i czuwania zależy od ustawień sieci, typu karty SIM, podłączonych akcesoriów oraz innych aktywności, np. gier. Zawartość zestawu oraz opcje kolorystyczne mogą być różne na różnych rynkach. Pełna oferta akcesoriów może być niedostępna na danym rynku.

© Sony Ericsson Mobile Communications AB, 2009.

Logo przedstawiające szklaną kulę, TrackID praz PlayNow są znakami towarowymi bądź zastrzeżonymi znakami towarowymi Sony Ericsson Mobile Communications AB.
Sony, Walkman, MegaBass oraz Smile Shutter są znakami towarowymi bądź zastrzeżonymi znakami towarowymi Sony Corporation.
Ericsson jest znakiem towarowym bądź zastrzeżonym znakiem towarowym Telefonaktiebolaget LM Ericsson.
TrackID jest zasilany przez Gracenote Mobile MusicID. Gracenote oraz Gracenote Mobile Musicie są znakami towarowymi Gracenote Inc.
Bluetooth jest znakiem towarowym lyb zastrzeżonym znakiem towarowym Bluetooth SIG Inc.
Microsoft Windows oraz ActiveSync oraz Internet Explorer są znakami towarowymi bądź zastrzeżonymi znakami towarowymi Microsoft Corporation.
Wszystkie inne produkty i nazwy firmy wymienione w tym dokumencie mogą być znakami towarowymi bądź zastrzeżonymi znakami towarowymi.


Sony Ericsson jest jednym z największych globalnych przedsiębiorstw, które w 2008 roku osiągnęło sprzedaż ponad 97  milionów telefonów komórkowych. Bogata oferta stanowi o sile firmy, która operuje w ponad 80 krajach, produkując w Chinach i  prowadząc ośrodki badawczo-rozwojowe w Indiach, Europie, Japonii, Chinach i Ameryce Północnej. Sony Ericsson powstał w październiku 2001 roku jako spółka joint venture 50:50 firm Sony i Ericsson z główną siedzibą w Londynie. Więcej informacji na stronie: www.sonyericsson.com
 

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.