Z Sony Ericsson C901 GreenHeart™ zrobisz zdjęcia doskonałej jakości w sekundę
2009-06-04

Wprowadź magię do swoich zdjęć zrobionych telefonem komórkowym C901 GreenHeart™. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5.0 MPix umożliwi Ci robienie dobrej jakości zdjęć gdziekolwiek się znajdziesz, a wygodny podręcznik zainstalowany w telefonie sprawi, że nie pozostaniesz bez pomocy.

Sony Ericsson zaprojektował telefon zapewniający wysoką jakość zdjęć, wyposażony w wartościowe funkcje oraz przyjazne środowisku innowacje. „Zielone” podejście do telefonu ma na celu zredukowanie całościowego wpływu, jaki powoduje produkcja telefonu i jego użytkowanie, na środowisko naturalne. Jednocześnie telefon ten wyróżnia się stylem, co na pewno spodoba się użytkownikom.

Pierwszym, pionierskim telefonem GreenHeart™ wprowadzonym przez Sony Ericsson będzie model C901 GreenHeart™. Zawiera on zainstalowany podręcznik użytkownika, zastępujący standardową wersję papierową. Redukuje to znacząco zużycie papieru i zapewnia użytkownikowi bezpośredni dostęp do przewodnika na temat produktu, gdziekolwiek się znajdzie. Wykorzystanie plastiku pochodzącego z recyklingu, użycie wyświetlacza oszczędzającego energię i farb na bazie wody przyczyni się do zredukowania całościowej emisji CO2 o15% .

„Sony Ericsson rozumie wymagania technologii obrazu i jest zaangażowany w dostarczanie doświadczenia Cyber-shot™", powiedział Fredrik Månsson, Marketing Business Manager, Sony Ericsson. „Wbudowana ksenonowa lampa błyskowa podnosi jakość telefonu C901 GreenHeart™, który zawiera bogaty zestaw funkcji fotograficznych, pozwalających na eksperymentowanie z fotografią.”

Wbudowana ksenonowa lampa błyskowa sprawi, że Twoje zdjęcie będzie wyraźne i przejrzyste. Funkcja wykrywania twarzy pozwoli Ci wykonać fantastyczne zdjęcia grupowe, a funkcja Smile Shutter™ sprawi, że nigdy nie zrobisz ponurego zdjęcia przyjaciołom! Wreszcie, funkcja BestPic™ pozwoli Ci kliknąć jeden raz na przycisk aparatu i otrzymać dziewięć zdjęć w krótkich odstępach czasowych - po prostu zachowaj swoje ulubione ujęcie i skasuj pozostałe!

Niezwykłe zdjęcia wykonane w wysokiej rozdzielczości będziesz mógł oglądać na kryształowo czystym, odpornym na zarysowania wyświetlaczu o przekątnej 2,2”, wykonanym ze szkła mineralnego. Następnie będziesz mógł wysyłać je na swojego bloga, do albumu internetowego lub zamawiać odbitki w najlepszej jakości, bezpośrednio ze swojego telefonu, aby zostały dostarczone do Twoich drzwi.

Telefon C901 GreenHeart™ zawiera także aplikację WalkMate™, która pomoże ci wdrożyć filozofię bycia przyjaznym dla środowiska naturalnego w codzienne życie. Porównując kroki, które zrobisz pokonując dystans, do podróży samochodem funkcja WalkMate™ pokaże ile oszczędzisz dwutlenku węgla i pomoże Ci dokonać bardziej "zielonego" wyboru.

C901 GreenHeart™
Uśmiechnij się – jesteś w obiektywie
• Rób doskonałe zdjęcia aparatem fotograficznym o rozdzielczości 5 megapikseli,
• Rzuć trochę światła na sytuację za pomocą ksenonowej lampy błyskowej,
• Uchwyć doskonały uśmiech dzięki funkcji Smile Shutter™,
• Publikuj od razu swoje zdjęcia w sieci dzięki przesyłaniu za jednym kliknięciem,
• Czuj, że masz wsparcie, gdziekolwiek jesteś, posiadając zainstalowany w telefonie podręcznik użytkownika,
• Plastik po recyklingu, opakowanie przyjazne dla środowiska i wyświetlacz oszczędzający energię.

Telefon C901 GreenHeart™ posiada następującą charakterystykę: GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900. Model C901 GreenHeart™ będzie dostępny na wybranych rynkach od drugiego kwartału 2009 w kolorze Ocean White.

– KONIEC –


C901 GreenHeart™ w skrócie:

Aparat fotograficzny
 5.0 MPix
Cyfrowy zoom do 16x
Photo fix
Blog
Nagrywanie wideo
Auto focus
Smile Shutter™
Wykrywanie twarzy
Smart Contrast TBC
BestPic™
Redukcja efektu czerwonych oczu
Ksenonowa lampa błyskowa
Nagrywanie wideo
Stabilizator wideo
Muzyka

 Odtwarzacz mediów
Album
PlayNow™
TrackID™
Mega Bass™
Bluetooth™ stereo (A2DP)
MP3/AAC
Internet Przeglądarka internetowa Access NetFront™
Kanały internetowe
Kanały fotograficzne
GreenHeart™ Elektroniczny podręcznik użytkownika
Mniejsze opakowania
Plastik z recyklingu
Farby wodne
Energooszczędny wyswietlacz
Słuchawka MH300
Walkmate™
Komunikacja Głośnik
Polifoniczne dzwonki
Wibracyjny alarm
Wideorozmowy (główna kamera)
Wiadomości E-mail
MMS
Słownik T9
Dyktafon
SMS
Exchange ActiveSync
Podgląd czatu
Wiadomości błyskawiczne
Wzornictwo Tapety
Animacje
Autorotacja
Rozrywka Gry 3D
Motion gaming
Java
Radio FM z RDS
Strumieniowanie wideo
Podgląd wideo
Media
YouTube™
Łączność Technologia Bluetooth™
Modem
Pamięć masowa USB
Port USB
Synchronizacja
PictBridge
Organizator Budzik
Kalkulator
Kalendarz
Tryb samolotowy
Notatnik
Książka telefoniczna
Stoper
Zadania
Minutnik
Usługi lokacyjne Geo tagi zdjęć
Google Maps™
Akcesoria W zestawie:
 C901
 Bateria
 Ładowarka
 Stereoficzny zestaw słuchawkowy
 Podręcznik użytkownika
Fakty i liczby 1)2) Wymiary: 105 x 45 x 13 mm
Waga: 107 g

Kolory:
Ocean White

Główny ekran: 262,144 kolorów TFT, odporny na zarysowania
Rozdzielczość: 240 x 320 pikseli
Rozmiar: 2.2 cala

Pamięć telefonu: do 120MB
Karty pamięci: Memory Stick Micro™ (M2™)

Czas rozmowy GSM/GPRS: do 9.5 godz.
Czas oczekiwania GSM/GPRS: do 430 godz.
Dostępność i wersje Sieci
C901:
GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900
UMTS/HSPA 900/2100

Dostępny na wybranych rynkach od Q2 2009.
 
Legal

1) Fakty I liczby mogą różnić się w zależności od wersji sprzedawanej na rynkach lokalnych.

2) Czas rozmowy i czuwania zależy od ustawień sieci, typu karty SIM, podłączonych akcesoriów oraz innych aktywności, np. gier. Zawartość zestawu oraz opcje kolorystyczne mogą być różne na różnych rynkach. Pełna oferta akcesoriów może być niedostępna na danym rynku.

© Sony Ericsson Mobile Communications AB, 2009.

Logo przedstawiające szklaną kulę, TrackID praz PlayNow są znakami towarowymi bądź zastrzeżonymi znakami towarowymi Sony Ericsson Mobile Communications AB.
Sony, Walkman, MegaBass oraz Smile Shutter są znakami towarowymi bądź zastrzeżonymi znakami towarowymi Sony Corporation.
Ericsson jest znakiem towarowym bądź zastrzeżonym znakiem towarowym Telefonaktiebolaget LM Ericsson.
TrackID jest zasilany przez Gracenote Mobile MusicID. Gracenote oraz Gracenote Mobile Musicie są znakami towarowymi Gracenote Inc.
Bluetooth jest znakiem towarowym lyb zastrzeżonym znakiem towarowym Bluetooth SIG Inc.
Microsoft Windows oraz ActiveSync oraz Internet Explorer są znakami towarowymi bądź zastrzeżonymi znakami towarowymi Microsoft Corporation.
Wszystkie inne produkty i nazwy firmy wymienione w tym dokumencie mogą być znakami towarowymi bądź zastrzeżonymi znakami towarowymi.


Sony Ericsson jest jednym z największych globalnych przedsiębiorstw, które w 2008 roku osiągnęło sprzedaż ponad 97  milionów telefonów komórkowych. Bogata oferta stanowi o sile firmy, która operuje w ponad 80 krajach, produkując w Chinach i  prowadząc ośrodki badawczo-rozwojowe w Indiach, Europie, Japonii, Chinach i Ameryce Północnej. Sony Ericsson powstał w październiku 2001 roku jako spółka joint venture 50:50 firm Sony i Ericsson z główną siedzibą w Londynie. Więcej informacji na stronie: www.sonyericsson.com

 

ARCHIWUM

 

2008 ImageHouse. All rights reserved.